fbpx

Çocuk Atölyelerimiz

Melius Psikoloji Merkezi, çocukların duygusal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla çeşitli atölye çalışmaları düzenlemektedir. Bu atölyeler arasında anne-çocuk atölyeleri, ebeveyn atölyeleri, duygularımızı tanıyalım atölyesi, öfkesini kontrol edebilen çocuk atölyesi, kaygısını kontrol edebilen çocuk atölyesi, dikkat atölyesi, öyküler atölyesi, taş boyama atölyesi, kukla yapım atölyesi ve resim atölyesi gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır.

Atölyeler, belirli tarihlerde ve ücretlerle düzenlenmektedir. Bu bilgilere Melius Psikoloji Merkezi’nin ana sayfası veya Instagram hesabı üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca, 4 kişilik grup halinde katılmak istediğiniz atölyeler için istediğiniz tarihte özel olarak grup açılabilmektedir.

Atölye çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi almak için, Melius Psikoloji Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. İrtibat numarası 0545 114 60 40

1- Anne-çocuk atölyeleri

2- Ebeveyn atölyeleri

3- Duygularımızı tanıyalım atölyesi

4- Öfkesini kontrol edebilen çocuk atölyesi

5- Kaygısını kontrol edebilen çocuk atölyesi

6- Dikkat atölyesi

7- Öyküler atölyesi

8- Taş boyama atölyesi

9- Kukla yapım atölyesi

10- Resim atölyesi

Atölyeler açıldığında tarih, ücret ve içerik bilgisine ana sayfamızdan ya da instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

4 kişilik grup halinde katılım sağlamak istediğinizde, atölyeler sizlere özel olarak istediğiniz tarihte 4 kişilik grup halinde açılır.

Psikoloğumuz

Sosyal Medya Sayfalarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir